Aşkın Belirtileri Nelerdir?

aşkın belirtileri, aşkın belirtileri nelerdir, aşkın belirtileri nelerdir kadınlarda, aşkın belirtileri nelerdir erkeklerde, kadınlarda aşık olma belirtileri, aşk belirtileri aşık olduğunu anlamak,

Aşık olup olmadığınızı merak mı ediyorsunuz? Ya da “onun size aşık olup olmadığından emin değilsiniz. Kafanızdaki bütün bu soru işaretlerini yanıtlamak için, bu yazımızda aşkın belirtileri nelerdir? Konusunu inceledik.

   İşte sizler için aşkın belirtileri;

1-) Telefonunuzu 10 Saniyede Bir Kontrol Ediyorsanız

via GIPHY

   Burada telefonda oyun oynamaktan ya da alışveriş sitelerine bakmaktan bahsetmiyoruz. Aşık olduğunuz kişiyle her saniye konuşursunuz ve karşılıklı mesajlarınıza anında cevap verirsiniz. Eğer telefonun mesaj bildirimi geç gelirse içinizde bir huzursuzluk hissedersiniz.

2-) Herşey Size “Onu” Hatırlatıyorsa

via GIPHY

   Bir kafenin önünden geçerken onunla birlikte kahve içmeyi, ya da bir kitapçının önünden geçerken, “onunla” birlikte kitaplara baktığınızı hayal edebilirsiniz.

   Ne olursa olsun ya da nereye giderseniz gidin sürekli onunla ilgili planlar yaptığınızı fark edersiniz.

3-) Kendinizi Daima “Onun” Hakkında Konuşurken Buluyorsanız

via GIPHY

   Birisiyle bir konu hakkında konuşurken, sohbetiniz siz farkında bile olmadan “ona” geliyor. Her defasında kendinizi farklı konularda konuştuğunuz farklı insanlara “ondan” bahsederken bulursunuz.

4-) Mesajlaşmalarınızı Tekrar Tekrar Okuyorsanız

via GIPHY

   Bu madde, aşık olduğunuzun en önemli belirtilerinden bir tanesidir.

   Onunla mesajlaşırken, olası bir yanlış anlaşılmadan kaçınmak için mesajını tekrar tekrar okursunuz. Ya da keyif aldığınız bir mesajlaşmayı, başka bir boş vaktinizde açıp tekrar tekrar okumak isteyebilirsiniz. Bunun nedeni onunla olan mesajlaşmalarınızın sizi mutlu etmesidir.

5-) Onunla Birlikteyken Zamanın Nasıl Geçtiğini Anlamıyorsanız

via GIPHY

    Birine aşık olduğunuzda, yalnız başına yaptığınız aktiviteler keyif vermezken, aynı aktiviteleri “onunla” yaptığınızda büyük bir keyif alırsınız. Bu Netflix’te bir dizi izlemek, pizza yemek ya da sahilde yürümek önemli değil. Burada önemli olan nokta tek başına yaptığınız aktiviteler uzun sürerken, “onunla” birlikte yaptığınız aktivitelerde zamanın nasıl geçtiğini anlamamanızdır.

6-) Her An Ne Yaptığını Merak Ediyorsanız

via GIPHY

   Aşık olduğunuz kişiyle ilgili en küçük detaylarla bile ilgilenmek, size ona karşı duyduğunuz ilginin boyutunu gösterir. Hayatı ve karakteri hakkında anlattığı her kelimeyi kulaklarınızı dört açıp dinlersiniz. Aynı zamanda siz yanında olmadığınız zamanlarda nerelerde olduğunu ve neler yaptığını merak eder, bunun hakkında ona sorular sorarsınız.

7-) Yemeden İçmeden Kesildiyseniz

via GIPHY

 “Onun” hakkında bir şeyler düşünürken midenizde kelebeklerin uçuştuğu ve kalbinizin daha hızlı atması hissini biliyor musunuz?

  Midenizde uçuşan kelebekler, iştahınızı keser ve daha az aç hissetmenize neden olur. Günlük yeme düzeninizdeki belirgin değişiklikler de aşık olduğunuzun bir belirtisi olabilir.

😎 Bazen Sizi Deli Etse de Etrafında Olmayı Seviyorsanız

via GIPHY

   Aşık olduğunuz kişiyle her zaman her konuda anlaşmanız gerekmez. Hatta bazı konularda sizi çıldırtacak fikirlere sahip olabilir. Ancak yine de bütün bunlar onun etrafında olmayı sevmekten sizi alıkoymaz.

9-) Onunlayken Kendinizi Daha Enerjik Hissediyorsanız

via GIPHY

   “Onunla” tanıştığınızdan beri günlerinizin daha tempolu geçtiğini düşünüyor ve kendinizi daha enerjik aynı zamanda üretken hissediyorsanız, bunun nedeni aşık olmanın vücudunuzun salgıladığı bazı hormonları arttırmasıdır.

10-) Onunla Herşey Hakkında Konuşabildiğinizi Fark Ediyorsanız

via GIPHY

“Onun” yanındayken kendinizi ne kadar rahat hissettiğinizi fark edin. Onun etrafında rahat bir şekilde gülüp eğlenebiliyorsunuz. Üstelik hakkında konuştuğunuz konu ne olursa olsun, sizi dikkatle dinliyor ve gerektiğinde size tavsiye vermekten ya da yardım etmekten çekinmiyor. Tabiki sizin için de durum aynı.

 Yukarıda bahsettiklerimizin dışında daha fazla aşkın belirtileri keşfedebilirsiniz. Yine de duygularınızdan emin olmadan karşı tarafa açılmanızı tavsiye etmeyiz. Ancak duygularınızdan eminseniz de cesaretinizi toplayıp bunu karşı tarafla konuşmanız gerekiyor J

Bir cevap yazın