Benden Hoşlanıyor mu? Testi

benden hoşlanıyor mu, benden hoşlanıyor mu testi, benden hoşlanıyor mu nasıl anlarım, benden hoşlanıyor mu anlayamıyorum, benden hoşlanıyor mu nasıl anlarım testi, benden hoşlanıyor mu testi çöz, benden hoşlanıyor mu anlayamıyorum test, arkadaşım benden hoşlanıyor mu, kankam benden hoşlanıyor mu test,

Hepimizin en merak ettiği soruların başında hoşlandığımız kişinin bizden hoşlanıp hoşlanmadığı gelir. Gerek kendimizi rezil etmemek gerekse çantada keklik olarak gözükmemek için, karşı tarafa duygularımızı açmadan önce onun da bizim gibi hissettiğinden emin olmak isteriz. Bu yüzden de “benden hoşlanıyor mu” diye sormadan edemeyiz.

İşte bu testte merak ettiğiniz “benden hoşlanıyor mu” sorusunun cevabı gizli. Eğer olumsuz bir sonuç elde ederseniz, hemen panik yapmayın. Bu sadece eğlenceli bir test. Hoşlandığınız kişi hakkındaki doğru sinyalleri kendiniz gözlemleyerek elde edebilirsiniz.

Sen Ona Bakmıyorken Onun Sana Baktığını Fark Ettin mi?

Onunla Konuşurken Nereye Bakıyor?

Daha Önce Herhangi Bir Yerine Temas Etti mi? Ellerin, Saçların, Omuzların, vb...

Seninle Tanıştığında Senden Hoşlandığını Düşündün mü?

Onunla İyi Arkadaş Olduğunuzu Düşünüyor musun?

Şuan Bir Kız Arkadaşı Var mı?

Seninle Flört Ettiğini Düşünüyor musun?

Başbaşa Olduğunuzda Genelde Nelerden Bahsedersiniz?

Sana İltifat Ediyor mu?

Genelde Görüşme Tarzınız Nasıldır?

Benden Hoşlanıyor mu? Testi
Onun Amacı Farklı!
Üzülerek söylüyoruz ki, hoşlandığın erkeğin sana karşı olan tavırları olumlu gibi dursa da, o aslında düzenli bir ilişki amacında değil. Sana yaklaşma amacını söylememize gerek yoktur herhalde.
Kesinlikle Senden Hoşlanıyor!
Zaman zaman moralini bozan hareketler yapsa da, senden hoşlandığına emin olabilirsin. Artık bundan sonrası sana kalıyor 😉
Maalesef, Sadece Tek Taraflı!
Ona karşı tüm samimiyetinle güçlü duygular besliyor olabilirsin. Ancak maalesef karşı taraf senin gibi hissetmiyor ya da düşünmüyor. Onun için sen en fazla "iyi bir arkadaş"sın ve her zaman öyle kalacaksın. Ama üzülme seni mutlu edebilecek birçok aday var.

Diğer Testlerimize de Göz Atın!

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Testi
10 Soruda Kıskançlık Testi
Hangi Güneş Gözlüğü Sizin İçin En Uygun?

“Benden Hoşlanıyor mu? Testi” üzerine 2 yorum.

  1. Geri bildirim: Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Testi | Kadınlar Venüsten

  2. Geri bildirim: Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? | Kadınlar Venüsten

Bir cevap yazın