Özgüven Testi

özgüven, özgüven testi,

Günümüzde popüler kişisel gelişim sektörünün en popüler kavramlarından birisi “özgüven”. Hepimiz, gerek iş gerekse özel hayatımızda saygı duyulan, “özgüveni yüksek” bireyler olmak istiyoruz. Aşağıda yer alan “Özgüven Testi” ile yüksek, düşük ya da ortalama bir özgüven seviyesine sahip olup olmadığınızı öğrenmeniz mümkün.

Sizin için hazırladığımız “Özgüven Testi” ile, hem eğlenebilir, hem de özgüven seviyenizi ölçebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler 🙂

Bir Televizyon Programına Katılmak İster misiniz?

En İyi Arkadaşınızın Düğününde Uzun Bir Konuşma Yapmak Sizi Utandırır mı?

Genellikle Olumlu Bir İnsan Olduğunuzu Düşünüyor musunuz?

Patronunuzla Aynı Fikirde Olmadığınız Zaman, Bunu Ona Söyler misiniz?

Saldırının En İyi Savunma Şekli Olduğunu Düşünür müsünüz?

Issız Bir Yoldan Geçerken Korkar mısınız?

Güçlü İnsanların Üzerinizde Baskı Kurmasına İzin Verir misiniz?

Zor İşleri Yapmayı Kabul Eder misiniz?

Standart Bir İnsandan Daha Zeki Olduğunuzu Düşünüyor musunuz?

Bir Oyunda Kendi Takımınızın Kaptanı Olur musunuz?

Özgüven Testi
Özgüven Patlaması Yaşıyorsun!

özgüven, özgüven testi,

Girdiğin her ortamda, atıldığın her işte, iletişimine ve becerilerine inancın tam. Bu yüzden özgüvenin her zaman standart insanlara göre ortalamanın üstünde. Herkesin imrendiği ve kıskandığı bir özgüvene sahipsin. Ayrıca başarısızlıklarından duygusal olarak etkilenmemeyi biliyorsun, sadece ders alıp yoluna devam ediyorsun. Bu da senin özgüvenini düşürmüyor. Bu durumu iyi değerlendirmeni tavsiye ederiz!
Durma, Yorulmadan Devam Et!

özgüven testi,

Özgüveninin düşük ya da yüksek olduğunu söylemek zor. Aslında standart insanların ortalamasında demek daha doğru olur. Olması gerektiği gibi başarılı olduğun zaman özgüvenin yükseliyor, aynı şekilde başarısız olduğun zaman da düşüyor. Bu yüzden yeni şeylere başlama konusunda bazen istekli, bazense isteksiz oluyorsun. Ama vazgeçmeden devam etmelisin.
Tam Bir Yıkıksın!

özgüven testi,

Senin için özgüveni düşük demek en doğru tanımlama olacak. Geçmişteki başarısızlıklarına o kadar çok odaklısın ki, başarısız olma duygusu seni yeni işlere ya da ilişkilere başlamaktan alıkoyuyor. Bunun yerine her şeyin her zaman siyah ya da beyaz olmadığını aklına getir. Hepimizin hayatında işler bazen yolunda gitmez. Bu yüzden başarısızlık korkusunun seni durdurmasına izin verme!

Bir cevap yazın