Sexting Nedir? Sexting Cümleleri ve İpuçları

sexting, sexting nedir, sexting nasıl yapılır, sexting başlatan cümleler, sexting emojileri,

Genel ve kısa bir tabirle “erotik çağrışımlar yaptıracak şekilde telefon ya da bilgisayar üzeriden mesajlaşma” diyebileceğimiz sexting, günümüzde özellikle gençler arasında oldukça popüler.

  Metin mesajının yanısıra fotoğraf, video, gif gibi multimedya çeşitleri ile de desteklenen sexting, aynı zamanda karşı tarafta cinsel duygular uyandırmak ve partnerinizle gün boyu eğlenceli vakit geçirmenin güzel bir yoludur.

   Bu yazımızda keyif alabileceğiniz bir sexting için uygulamanız gereken ipuçlarını sıraladık;

1-) Zamanlama Her Şeydir

sexting, sexting başlatan cümleler,

   Sexting yapmak istediğinizde, başta gelen konulardan biri, partnerinizin o sırada ne yaptığıdır. Eğer partneriniz bir iş toplantısında, öğlen yemeğinde ya da arkadaş buluşmasındaysa, bu sexting için uygun bir zaman değildir.

   Partnerinizin durumundan emin değilseniz, ona ne yaptığını sorun. Eğer şuan meşgul değilse, ne yapmayı planladığını sorun. Durumun uygunluğundan emin olduktan sonra hafif baştan çıkarıcı bir mesajla sextingi başlatabilirsiniz.

2-) Yavaş Olun

sexting, sexting başlatan cümleler,

   Sexting mesajınıza fazla açıklama yapmadan, hazır olduğunuzu gösteren bir açılış yaparak başlayın. Eğer mesajınıza olumlu yönde cevap gelirse, sextingi siz yönlendirebilirsiniz.

   Sexting yaparken, gerçek seksi düşünün ve yavaş olmaya özen gösterin. Nasıl gerçek hayatta herşeyi birden oldu bittiye getirmiyorsanız, sexting yaparken de her adımı yavaşça ve tadını çıkararak yapmalısınız. Partnerinize geçmişte birlikte yaşadığınız seks deneyimlerini hatırlatan bir mesaj atarak, ikinizi de sexting yapmak için ısındırmaya başlayabilirsiniz.

3-) Rol Yaptığınızı Unutmayın

sexting, sexting başlatan cümleler,

   Sexting yapmaya başlarken, kontrolün sizde olduğunu ve rol yaptığınızı unutmayın. Göreviniz ise karşılılıklı cinsel içerikli mesajlarla birbirinizin sıcak ve keyifli bir zaman geçirmesini sağlamaktır.

4-) Konfor Bölgenizden Uzaklaşmayın

sexting, sexting başlatan cümleler,

   Sexting yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise, rahat olmak ve bu rahatlığın getirdiği şekilde davranmaktır. Ancak rahat olmak adına normalde söylemeyeceğiniz ya da istemeyeceğiniz şeyleri talep etmeyin.

5-) “Nude” Göndermeden Önce Partnerinizi Uyarın

sexting, sexting başlatan cümleler,

   Hem kendinizi hem de partnerinizi rezil etmek istemiyorsanız, ona göndereceğiniz “nude” yani çıplak resimlerinizden önce onu uyarın. Eğer partneriniz masa başında arkadaşlarıyla konuşuyor ise, telefonuna gönderdiğiniz mesajı aniden açması ve çıplak resimlerinizi arkadaşlarının da görmesi ikiniz için de hoş bir durum olmaz. Bu yüzden bir güvenlik önlemi olarak, nude göndermeden önce partnerinizi üstü kapalı bir şekilde uyaran bir mesaj atın ya da meşgul olup olmadığını sorun.

6-) Görsellere Biraz Çaba Gösterin

sexting, sexting başlatan cümleler,

   Sexting sırasında çektiğiniz fotoğraf ve videolar, sextingin kalitesini belirlemekte oldukça önemlidir. Bunlar, sexting deneyiminizi olumlu ya da olumsuz olarak etkileyebilir. Fotoğraf ve videolarınızın kalitesini arttırmak için vücudunuzu farklı açılardan pozlamalı ve hangisinin en iyi olduğuna karar vermelisiniz. Yine de fotoğraf ve videolarınızda hayal gücüne yer bırakmak için, herşeyin olduğu gibi görünmesini tercih etmiyorsanız, bu size kalmış bir karardır.

7-) “Nude”ları Telefonunuzda Kilitli Olarak Saklayın

sexting, sexting başlatan cümleler,

   Anlık müsaitlik durumunuzu hesap ederek, telefonunuzda daha önce çektiğiniz fotoğraflardan bir “nude” klasörü oluşturun ve bunu kilitleyin. Böylece partneriniz sizin fotoğraf için müsait olmadığınız durumlarda fotoğraf istediğinde, bu klasörden seçerek ona gönderebilirsiniz.

😎 Emojilerin “Sexting Dili”nde Ne Anlama Geldiğini Bilin

sexting, sexting başlatan cümleler,

  Sahip oldukları anlamları bilerek kullandığınızda, emojiler partnerinizi tek kelime etmeden baştan çıkarabilir. Emojilerin ifade ettiği anlamları bilmek, özellikle kalabalık ortamlarda sexting yaparken oldukça işinize yarayan bir şekilde onları kullanmanızı sağlar.

9-) Kirli Konuşma Yapın

sexting, sexting başlatan cümleler,

   Kirli konuşmak, cinsel olarak kendinizi daha iyi ifade etmenize yardımcı olur. Mesajlarınızda kullandığınız kelimeler nasıl bir cinsellik istediğinizi daha iyi betimler ve partnerinizin hayal gücünü harekete geçirmenizi sağlar.

   Ona yatakta neler yapacağınızı anlatabilirsiniz, ya da yatakta ondan neler yapmasını istediğinizi söyleyebilirsiniz. Eğer partnerinizle gerçek seks deneyiminiz varsa, kirli konuşma yaparken sizin yaptıklarınıza hangi tepkileri vereceğini de söyleyebilirsiniz.

10-) Multimedyanın Sağladığı İmkanları Kullanın

sexting, sexting başlatan cümleler,

   Sadece metin mesajı kullanmak yerine, sextingi fotoğraf, video, gif ve hatta ses kayıtlarıyla desteklemek, yaptığınız sextingin kalitesini ve hayal gücünüzü arttırın. Bu yüzden multimedyanın sağladığı imkanları kullanmaktan çekinmeyin. Ortaya çıkardığı sonuçlara siz de şaşıracaksınız.

Benden Hoşlanıyor mu? Testi
Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
Beden Dili 101: Sizden Hoşlandığını Gösteren 9 İşaret
Aşkın Belirtileri Nelerdir?
İlk Buluşma İçin İpuçları

Bir cevap yazın